Jsem špatná matka?

Příběh ženy, která znovu objevila lásku k svým dětem…

Jana byla mladá matka dvou krásných dětí, Aničky a Petra. Zvenku se zdálo, že má všechno, co by si mohla přát – milujícího manžela, zdravé děti a pohodlný domov. Ale uvnitř cítila něco, co nedokázala vysvětlit ani sama sobě.

Neustále ji pronásledoval pocit, že své děti nemiluje dostatečně. Každodenní rutina, nekonečné starosti a péče o rodinu se pro ni stávaly břemenem, které jí dusilo.

Každé ráno vstávala s těžkým srdcem a myšlenkami, které jí říkaly, že není dobrou matkou. I když se snažila být láskyplná a pečující, její emoce byly jako zamrzlé. Cítila, že je něco hluboko v ní blokuje, ale nevěděla co.

Až jednou, při prohlížení internetu, narazila na článek o technice zvané emoční kód. Zaujalo ji to a rozhodla se zjistit víc.

Emoční kód je metoda, která pomáhá identifikovat a uvolnit zaseknuté emoce, které nám brání v prožívání plného života. Jana byla skeptická, ale zoufalá. Kontaktovala odborníka na tuto techniku a dohodla si první sezení.

Při sezení se ukázalo, že Jana má uvnitř sebe několik hluboko zakořeněných emocí z minulosti, které ji neustále tíží.

Během procesu identifikace a uvolňování emocí plakala a smála se zároveň, jak se jí ulevovalo. Po několika sezeních začala pociťovat změny. Cítila se lehčí, klidnější a méně úzkostná.

Největší změna však přišla, když jedno ráno seděla u snídaně se svými dětmi. Najednou ji zaplavila vlna lásky a vděčnosti. Cítila, jak se jí srdce otevírá a naplňuje něhou k Aničce a Petrovi.

Bylo to, jako kdyby se mlha rozplynula a ona konečně viděla své děti jasně a čistě. Objala je a po tvářích jí stékaly slzy štěstí. Tyto emoce nebyly nucené ani předstírané – byly skutečné a hluboké.

Jana si uvědomila, že láska k jejím dětem tam vždy byla, jen byla skryta pod nánosem potlačených emocí a starostí.

Emoční kód jí pomohl tyto bloky odstranit a umožnil jí prožívat mateřství naplno. Její vztah s dětmi se zlepšil, stala se trpělivější a vnímavější matkou.

Jana nyní sdílí svůj příběh s ostatními maminkami, které se cítí stejně zaseknuté jako ona kdysi. Doufá, že jim ukáže, že je možné znovu objevit lásku a radost, i když se zdá, že je vše ztraceno.

Emoční kód pro ni nebyl jen metodou, ale cestou k novému začátku, kde si mohla plně užívat roli matky a milovat své děti tak, jak si vždy přála.

Toto je jen jediný příběh uvězněných emocí, které nás ovlivňují v duševní a fyzické rovině. Přečtěte si:

Jak vám Emoční kód pomůže žít šťastnější život?

Máte další dotazy ohledně Emočního kódu? Nebo chcete Emoční kód vyzkoušet?

Napište! Zavolejte!

Tipy, co dál

  • Projděte si mé články na blogu, dozvíte se více.
  • Nebo se se mnou seznamte na Facebooku a přidejte si mě do přátel.
  • Napište mi do zprávy.
  • Zavolejte mi +420 732 314 005
  • Napište mi na: info@pavlasochova.cz

Budu se na Vás těšit. S úctou

Pavla S.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • PDF zdarma!
  • Stáhněte si PDF zdarma a zjistěte, zda máte Zeď kolem srdce?
  • Pavla Sochová – Dejte životu zelenou
  • Nejnovější články