Zjistěte, zda máte Zeď kolem srdce!

Srdeční stěna se může vytvořit, když se energie jedné nebo více emocí uvězní kolem srdce. Srdeční stěna je pokus vašeho těla chránit vaše zranitelné srdce. Když se tato energetická bariéra uvězněných emocí vytvoří, může nám bránit v tom, abychom cítili zraňující, negativní emoce tak hluboce. I když to může být užitečné v krátkodobém horizontu, problém je v tom, že to potlačuje naši schopnost cítit milující, radostné a nádherné emoce!

Pokud jste někdy měli pocit, že se snažíte otevřít lidem kolem sebe, jako by vám něco bránilo v plném spojení s ostatními nebo vám bránilo v hlubokém prožívání emocí, možná máte Zeď kolem srdce.

Co je to srdeční stěna?

Srdeční stěna je bezpečnostní opatření. Je to virtuální bezpečnostní systém nainstalovaný vaším podvědomím, který udržuje toxickou, vtíravou negativitu venku a umožňuje vám přežít. I když slouží svému účelu, měl by tam být pouze dočasně.

Jaké jsou negativní dopady stěny srdce?

Srdeční stěna vás může ochránit před špatnými pocity, které přicházejí, ale také vás chrání před dobrými pocity. Naopak, vaše láska, touha a štěstí jsou uvězněny za touto Srdeční Zdí, takže nejste schopni vysílat pozitivní vibrace. Takže můžete vidět, že Zeď srdce neubližuje jen vám, ale může ublížit i těm kolem vás, kteří potřebují vaši radost a lásku.

Zeď srdce může být emocionálním vězením. Dokud ji nenajdete a neuvolníte uvězněné emoce a energie, které ji způsobují, budete procházet životem tak trochu jako zombie. Pohybujete se, přežíváte, ale nežijete.

Určení, zda máte srdeční zeď…

Mít Zeď srdce může ztížit dávání a přijímání lásky. Možná nebudete schopni cítit pozitivní emoce tak hluboce, jako je štěstí, vděčnost, empatie a další. Může způsobit pocity osamělosti, izolace a smutku. Zeď srdce vás může ovlivnit i fyzicky. Položte si následující otázky. Pokud na jednu nebo více odpovědí odpovíte ano, můžete mít Zeď srdce. Identifikace této možnosti je skvělým prvním krokem!

Stáhněte si PDF s otázkami a zjistěte, zda máte Zeď kolem srdce!

Tipy, co dál

  • Projděte si mé články na blogu, dozvíte se více.
  • Nebo se se mnou seznamte na Facebooku a přidejte si mě do přátel.
  • Napište mi do zprávy.
  • Zavolejte mi +420 732 314 005
  • Napište mi na: info@pavlasochova.cz

Budu se na Vás těšit. S úctou

Pavla S.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • PDF zdarma!
  • Stáhněte si PDF zdarma a zjistěte, zda máte Zeď kolem srdce?
  • Pavla Sochová – Dejte životu zelenou
  • Nejnovější články