Kdo jsem...

Jsem certifikovaný praktik metody Emoční kód.

Pomáhám lidem uvolnit staré uvězněné emoce a dosáhnout rovnováhy v těle, aby žili šťastnější a spokojenější život.

Má cesta...

Svou profesní cestu jsem začala v době minulého režimu oborem zahradník a své vzdělání jsem si postupně doplňovala nejprve pedagogikou a následně speciální pedagogikou. Nyní učím žáky se speciálními potřebami na střední škole obor zahradník a florista.

Celý život se zajímám o osobní rozvoj a psychologii, baví mě komunikovat s lidmi, naslouchat jejich životní příběhy a pomáhat jim. Mým životním cílem je pomáhat lidem, aby se cítili lépe a byli spokojenější a šťastnější. Proto mě velmi zaujala metoda Emoční kód, která je velmi jednoduchá a efektivní v dosažení kvalitnějšího života. 

Stala jsem se Certifikovaným praktikem Emočního kódu. Certifikaci jsem získala pod vedením zakladatele metod Dr. Bradleyho Nelsona v USA.

V průběhu certifikace jsem si sama prošla uvolněním svých uvězněných emocí a také zdi kolem mého srdce. Bylo úžasné prožívat změny ve svém těle a životě. Zbavila jsem se nejen fyzických projevů jako je bolest hlavy, zad, projevy alergie ale i důvěru v sama sebe a své schopnosti.

Energetické léčení