6 tipů, jak vnést do svého života více štěstí!

Jak umocnit štěstí? I když se může zdát, že štěstí je nehmatatelná věc, ve skutečnosti je to způsob myšlení. Pokud jste se v poslední době necítili nijak zvlášť šťastní, zde je několik způsobů, jak si připomenout, jaké štěstí ve skutečnosti máte!

Způsoby, jak začít přitahovat více štěstí

1. Važte si toho, co už máte

Když jsme vděční za to, co máme, zvyšujeme své vibrace a vítáme do svého života více dobrých věcí. Udělejte si čas na to, abyste ocenili štěstí, které již máte, a věci, které jste rádi, že je právě teď máte!

2. Snažte se nelpět na negativních věcech

Věci vždy nepůjdou podle našich představ. I ten nejšťastnější člověk má špatné dny! Je však pravděpodobnější, že uspějete, pokud budete po neúspěších pokračovat vpřed, než abyste se zabývali tím, co se pokazilo. Zaměřte se na to dobré, kdykoli můžete, a podívejte se na pozitivní stránku každé situace.

 

Štěstí znamená věřit, že máte štěstí – Tennessee Williams

3. Procvičujte si odříkávání pozitivních afirmací

Pozitivní afirmace mohou pomoci změnit vaše myšlenkové vzorce. Častým opakováním afirmací můžete těmto tvrzením začít věřit. Jsou užitečným způsobem, jak se dostat z negativní myšlenkové smyčky. Afirmace obvykle začíná slovy „Já jsem…“ následované čímkoliv, co se snažíte ve svém životě potvrdit. Možná si každé ráno opakujete: „Jsem zdravý, šťastný a celistvý.“

Pokud nevíte, co jsou afirmace podívejte se na tento článek.

4. Zkoušejte nové věci

Mnohokrát se šťastné náhody stanou, když jim jdete naproti. Tím, že budete zkoušet nové věci, můžete potkat nové lidi nebo získat nové dovednosti, které změní váš život! Pokud zůstanete ve své komfortní zóně, nemusíte se nutně vystavovat tolika příležitostem k tomu, aby se staly dobré věci.

5. Dejte světu vědět, co chcete

Sdílení vašich cílů a tužeb s ostatními může být velmi užitečným způsobem, jak získat podporu. Tím, že dáte světu vědět, co chcete, možná zjistíte, že máte mnoho lidí, kteří vám chtějí pomoci dosáhnout úspěchu. To vám může přinést mnoho šťastných náhod! Možná váš přítel ví o ideální nové pracovní příležitosti pro vás, nebo váš soused má přesně ten nástroj, který potřebujete k dokončení projektu.

6. Zbavte se toho, co vás drží zpátky

Někdy se můžeme postavit do cesty sami sobě a překazit štěstí, které by nám mohlo být souzeno! Pokud se často přistihnete, že sabotujete svůj úspěch nebo nevěříte, že si skutečně zasloužíte dobré věci, možná byste měli uvolnit uvězněnou energii, která vás možná drží zpátky.

Energetické léčení může pomoci uvolnit tuto emocionální zátěž. Prostřednictvím Emočního kódu  si můžete začít uvědomovat, jak si to zasloužíte a jaké máte štěstí!

Tipy, co dál.

  • Projděte si mé články na blogu, dozvíte se více.
  • Nebo se se mnou seznamte na Facebooku a přidejte si mě do přátel.
  • Napište mi do zprávy.
  • Zavolejte mi +420 732 314 005

S úctou

Pavla S.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • PDF zdarma!
  • Stáhněte si PDF zdarma a zjistěte, zda máte Zeď kolem srdce?
  • Pavla Sochová – Dejte životu zelenou
  • Nejnovější články