Jak přitáhnout do svého života to, co chcete pomocí pozitivního myšlení.

Jste připraveni přitahovat pozitivitu, šířit radost a štěstí a dosáhnout toho, po čem vaše srdce touží? Pokud je váš cíl jasný a soustředěný a udržíte si pozitivní myšlení a přístup, můžete si jen usnadnit dosažení toho, po čem tak hluboce toužíte!

Tomu se říká zákon přitažlivosti. Tento koncept je založen na myšlence, že pozitivní myšlení a  vám může pomoci dosáhnout pozitivního výsledku ve všem, co děláte.

Pokud si stanovujete cíle nebo máte záměry, kterých chcete dosáhnout, zdá se logické, že pozitivní myšlení vám může pomoci zůstat na správné cestě, dokud těchto cílů nedosáhnete. Existuje spousta filozofií o stanovování cílů. Bez ohledu na to, jak si je vyberete a dosáhnete, pozitivní myšlení vám může pomoci se tam dostat.

Zde je několik nápadů, které vám pomohou změnit myšlení a dodají vám sebevědomí a pozitivitu, které potřebujete k tomu, abyste se hnali za věcmi, které chcete nejvíce.

Jaké je vaše vibrační poselství?

Podle zákona přitažlivosti přitahujete to, co promítáte. Takže pokud se stále dějí špatné věci nebo se vám zdá, že vás obklopují hrozní lidé, možná byste se měli podívat na to, jaký druh energie vysíláte ven – jaké je vaše vibrační poselství?

Mohli byste negovat své štěstí tím, že ho budete pesimismem bagatelizovat? Pokud například dostanete pár stovek jako pracovní bonus, místo toho, abyste se cítili oceněni a nadšeni a vděčni automaticky si pomyslíte: „Moc se nepředali nebo pár stovek mě opravdu nespasí apd“.

Pokud vaše mysl rychle přejde k těmto myšlenkám, tato negativita by mohla snížit vaše vibrační poselství. Přitahujete to, co projektujete, takže můžete přitahovat přesně tyto výsledky.

Místo toho byste se možná mohli zaměřit na to, jaké máte štěstí, že máte práci, která vás oceňuje. Možná se sami sebe zeptáte: „Zajímalo by mě, co dobrého mohu na světě udělat s těmito penězi?“ nebo čím si udělám sobě nebo druhým radost.

10 tipů: Jak projevit své touhy pozitivním pohledem na věc

Věřte tomu nebo ne, ale touha vašeho srdce je na dosah. Jen několik jednoduchých kroků, jak pracovat na posílení vašeho pozitivního vibračního poselství, může proměnit vaše přání ve skutečnost. Využijte svou pozitivitu a vydejte se na správnou cestu pomocí následujících tipů.

 1. Po čem touží vaše srdce: Musí to být konkrétní a stručné. Stanovte si jeden cíl. Srozumitelnost je klíčová.
 2. Vnímejte to TEĎ: Žijte každý okamžik tak, jako by touha vašeho srdce již byla dosažena. Štěstí a spokojenost, které cítíte, posílí vaše pozitivní vibrační poselství, které může do vašeho života rychleji přinést hojnost.
 3. Obklopte se pozitivními lidmi: Jsme hluboce ovlivněni lidmi kolem nás! Když jsme obklopeni pozitivními lidmi, kteří věří v sebe i v nás, máme tendenci vidět věci pozitivněji.
 4. Praktikujte pozitivní afirmace: Způsob, jakým začínáte svůj den, může mít obrovský vliv na to, jak se budete cítit, když skončí. Můžete začít buď pozitivitou, nebo negativitou. Můžete buď převzít kontrolu a rozhodnout se, že si z toho uděláte skvělý den, nebo počkat a nechat to, co se vám stane, diktovat vaše myšlení. Ještě horší je, že můžete vědomě začít s pesimistickým pohledem a nechat ho pokračovat dalších 16 hodin.
  Pozitivní afirmace jsou skvělým způsobem, jak začít svůj den tím, že se rozhodnete, že bude dobrý. Je to jako dát si rychlý povzbudivý rozhovor do zrcadla. I když vám to připadá trochu hloupé, podívejte se na sebe a řekněte si: „Dnes je skvělý/šťastný/produktivní den.“ Pak můžete být konkrétnější a říct si, jak budete provádět konkrétní věci, které chcete udělat. Zkuste věci jako: Jsem sebevědomá a šťastná.“ Můžete také opakovat pozitivní, potvrzující prohlášení o sobě, abyste si připomněli všechny skvělé věci o VÁS!
  Pouhé pár minut s pozitivními afirmacemi každé ráno může drasticky zlepšit to, jak se vám daří!
 5. Buďte energeticky efektivní: Chcete-li projevit své touhy, musíte moudře využívat své osobní energie a neplýtvat energií na věci, které vás srážejí dolů, jako jsou starosti nebo stres. Pokud jste vyčerpaní, bude obtížnější udržet dokonalou vibrační zprávu.
 6. Meditujte: Meditace vám může pomoci vyčistit negativitu, dodat energii vaší mysli a zmírnit úzkosti. Přemýšlejte o tom jako o stisknutí tlačítka reset a dopřát si chvilku na odpojení od světa a vyladění negativního. Při meditaci se zaměřte na světlo, pozitivitu a vděčnost.
 7. Buďte v přítomném okamžiku: Nezdá se vám, že většina negativity pochází buď z toho, že se zabýváme minulými událostmi nebo chybami, nebo se obáváme věcí, které by se mohly stát v budoucnosti? Trápíme se chybami, které jsme udělali, nebo věcmi, které nám lidé udělali. Trápíme se nadcházející výzvou nebo se obáváme nepříjemného zítřka. Ale co kdybychom mohli zůstat v každém okamžiku, soustředit se na tady a teď a prostě být v přítomnosti? Je pravděpodobné, že bychom se všichni méně trápili a více si užívali – a to může výrazně přispět k pozitivnímu myšlení.
 8. Zaměřte se na to dobré: Většinu dní se budou vyskytovat překážky, které je třeba překonat, lidé, se kterými je těžké jednat, a chyby, které se dělají. Ale když narazíte na tyto věci, najděte střípek dobra a vědomě se rozhodněte, že se jím budete zabývat, místo toho, abyste se zabývali tím, co se pokazilo. Pokud uvíznete v dopravní zácpě, máte více času na přemýšlení nebo poslech hudby. Pokud v kanceláři převládá špatná nálada vašeho spolupracovníka, je zde příležitost být laskavý a chápavý. Pokud se necítíte dobře, je to šance dohnat trochu spánku.
  Nalezení těchto malých střípků dobra v každé situaci vám může pomoci udržet si pozitivní myšlení, které potřebujete k tomu, abyste dosáhli svého vlastního úspěchu.
 9. Mějte postoj vděčnosti: Na své cestě k dosažení touhy svého srdce zvyšte svou pozitivitu každodenním praktikováním vděčnosti za vše, velké i malé.
 10. Choďte na procházky do přírody. Příroda má dar uklidnit mysl a naladit ji na pozitivní vibrace.

Tyto jednoduché změny návyků vám mohou pomoci žít s větší radostí, menším stresem a větší důvěrou, že můžete a získáte věci, které v životě chcete. Pracovat na tom, aby vaše srdce toužilo, není o ničem, co by vám v životě chybělo. Spíše jde o to, abyste přijali to, co je a co máte, a byli s tím v pohodě – a pak se snažili o zlepšení.

Tipy, co dál

 • Projděte si mé články na blogu, dozvíte se více.
 • Přečtěte si něco o mně.
 • Nebo se se mnou seznamte na Facebooku a přidejte si mě do přátel.
 • Napište mi do zprávy.
 • Zavolejte mi +420 732 314 005

Budu se na Vás těšit.

S úctou

Pavla S.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

 • PDF zdarma!
 • Stáhněte si PDF zdarma a zjistěte, zda máte Zeď kolem srdce?
 • Pavla Sochová – Dejte životu zelenou
 • Nejnovější články